| anonim_4396 a întrebat:

Cat ma costa scoala de soferi cu totul adica test psihologic, taxe, legislatie si ce mai e?

4 răspunsuri:
| alex_7264 a răspuns:

laughing 9 mil +2 mil actele fara spagaoh go on nu`s in ce judet sunte-ti voi dar eu sunt din Caras-Severin (restia) tatal meu este instrucotr si nu da spaga la politai si facand o medie din 10 elevi 9 iau traseu si asta cu spaga...oh go on te ajunge scaola la 15 16 vai SAMAR!

| Vizitiul a răspuns:

In jur de 20 milioane vechi, asta in cazul in care faci pentru amatori.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Scoala e 7-8 milioane, ce poate costa pana la 20? Fara spaga de la traseu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In jur de 10 milioanehappy.

Bafta!