| Mwhahahaa a întrebat:

Cate tobe are un bugatti? Si cum sunt? In forma de triunghi sau are o toba pe mijloc si e patrata?big grin

5 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Are o toba patrata in mijloc acolo in spate (imi dai fundita?)happy

| Brotacelu a răspuns:

Depinde de tipul masinii, cu 2 sau cu una mare si patrata pe mijloc[in cazul lui veyron]

| sanders a răspuns:

Are una pe mijloc si e patrata da ai dreptate dar daca ai sansa sa te uiti mai de aproape ai sa vezi ca e impartita in 2 parti.Peretele despartitor incepe cam la vreo 10 cm din exteriorul tobei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai o clipa, cobor sa ma uit la a mea si iti spun. laughing

| nexa a răspuns:

2?