| anonim_4396 a întrebat:

Cati bani imi da pe dauna totala la un logan din 2005 si cu 130.000 km parcursi?

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Suma din polita ta de asigurare daca are o suma trecuta pe ea asta este la casco trecuta de obicei la RCA foarte rar se trece pe asigurare. Daca vrei sa stii exact exista un calculator de dauna totala publicat pe net aici http://daunatotala.ro/......una-totala completezi datele si iti va da oferta corect calculata dar conteaza si optiunile pe care le ai pe masina bine inteles daca le-ai trecut si pe asigurare!

| ASIGURATORUL a răspuns:

Primiti suma asigurata din polita, scazand eventuala fransiza

| cossmy a răspuns:

A ta, normal ca a ta...

| danielcretu1980 a răspuns:

Iti da exact suma trecuta ca "suma totala asigurata" din polita de asigurare.

| anonim0007 a răspuns (pentru danielcretu1980):

Care polita de asigurare? a mea sau a vinovatului?