| anonim_4396 a întrebat:

CAUT O SCOALA DE SOFERI ( Bucuresti, sector 2 )
Am facut o scoala de soferi cu renume in Romania si instructorul nu sa ocupat deloc de mine, nu am facut parcari cu spatele...
VREAU SA FAC DIN NOU scoala de soferi.
Si nu stiu ce scoala sa aleg.
Vad ca preturile variaza intre 500ron si 800 ron.
Mi-as dori o scoala de soferi din sectorul 2.

Va rog sa scrieti doar cei care ati mers acolo la scoala respectiva.

5 răspunsuri:
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Trafic auto Cristi, dar e in sectorul 3 parca. E in zona Piata Muncii deci e cam la granita.

| florinlucian a răspuns:

Eu iti pot recomanda scoala TEO daca iti mai aduci si prieteni la aceeasi categorie iti ofera si o reducere. La mine asa a fost

| RxTx a răspuns (pentru florinlucian):

Am facut si scoala la TEO a durat 6 LUNI pentru ca instructorul nu gasea timp
Fac programarile aiurea
si se tot insira
cateva ore din cand in cand
nu intelegi nimic
sunt tare dezamagit

| Cosmin_Pinzariu_1997 a răspuns:

Sigur la volan. e singura lacare a mers framiu. happy
si a trecut cu brio

| Bischitz1989 a răspuns:

Uite aici un inscructor auto excelent, domnul Dan, telefon: 0736070995, este foarte calm si un bun pedagog, este imposibil sa nu iei traseul cu acest om, eu cel putin am fost foarte multumit de serviciile dumnealui