| anonim_4396 a întrebat:

Ce analize se fac pentru fisa medicala pentru permis? Iar la ochi cum se procedeaza? Este greu? Eu asa vad la 6-7m literele mici am -2.5 la ambii ochi.Imi e teama sa nu pic acolo.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca ai -2.5 înseamnă că porți ochelari și vezi bine cu ei...

| LiviuSorinel23 a răspuns (pentru suntserios):

Pai vad asa la cativa metri dar daca ma pune la mai mult de 10m de panou nu cred ca o sa le vad cum trebuie.

| suntserios a răspuns (pentru LiviuSorinel23):

Inseamna ca ai ochelarii potriviti pentru afectiunea ta. Mergi intai si iti ia ochelarii corecti si apoi iei si testul