| Audir8etron a întrebat:

Ce as putea modifica pentru a mari puterea uni drujbe in afara de chip tuning

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mai bine ii cauti mufa OBD II si ii faci o remapare smechera.
Spor la cautari!

| Audir8etron explică:

Ce-i aia
Si nu vreau cipuri si mufe
Vreau sa fac modificari la un motor de drujba sa ii măresc puterea si as vrea sa îmi spui o piesa sau o ajustare care sa mărească puterea

| OldSoul a răspuns (pentru Audir8etron):

Esti cam paralel cu motoarele si tot ce e legat de ele, chip tuning la drujba? Serios? Si chinezii ar fi invidiosi pe tine daca ai reusi o asemenea performanta.
80%Din intrebarile pe care le-ai pus legat de drujbe sunt idioate.
Cum sa te gandesti sa pui motor de atv pe o drujba? Si mai vrei sa o mai ti si in mana dupa... Sau ai vrea sa te urci pe drujba si sa mergi la taiat lemne pe ea...
Du-te si cumpara-ti o drujba noua cat de puternica vrei tu, daca te bagi sa o tunezi pe aia care o ai deja, tare cred ca va ajunge "piesa de muzeu"

| Audir8etron explică:

Stiu ca multe intrebari sunt ciudate
dara intrebarea aia cu motorul de atv pe drujba am gresit-o