| fffx5 a întrebat:

Ce ati alege intru-n opel astra f din 94' diesel 1.7 motor isuzu cu consum de 5% la 100 km sau un logan din 2006 diesel?

Răspuns Câştigător
| UKFdubstep a răspuns:

Pai opelu are putere mai mare decat loganu.dar loganu e o masina mai noua si ai unele avantaje iar la opel ai unele dezavantaje pentru ca e veche, funda plz daca te-am ajutat cu ceva.winking

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai eu unul as alege Opel daca ar fi dintre astea, si daca nu as alege Volkswagen Golf daca accepti si alte modele pe la aceiasi bani.

regis
| regis a răspuns:

Intre o masina din 1994 si una din 2006, evident e mai bine sa o alegi pe cea din 2006, indiferent cum s-ar numi ea. In privinta puterii, la mine pe strada cei 82 de cai ai motorului de 1.7 de pe Astra F sunt mai putini decat cei 85 cu care se lauda Loganul. Si in plus calutii Astrei sunt mai obositi...

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Niciuna, opelu a vechi de pe vremea buniciilor si iti trece pumnu prin caroserie iar loganul happy ma abtin

| dannys32 a răspuns:

Logan 2006 pentru ca este mai nou nu cred ca are facuti in 5 ani peste 80.000 de km cum ar avea astra daca nu si mai mult, la logan nu ai sa iti faci griji daca pleci la un drum mai lung ca o sa ai probleme cu el... eu am o alfa romeo 156 din 2002, merge brici am dat 2800 inmatriculata e masina sport-limuzina acum sa nu crezi ca ii fac reclama dar sunt super multumit de ea. fundabig grin?