| autoside a întrebat:

Ce conditii, optiuni, asteptari trebuie sa indeplineasca un site de vanzari auto, ca sa fiti multumiti?

Astept raspunsurile voastre.

ATENTIE: Implicativa daca doriti sa schimbam tara in mai bine.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. siguranta in confidentialitatea datelor;
2. seriozitate;
3.calificative! Sa ofere posibilitatea de a da note vanzatorului sau cumparatorului. Sunt multi tepari si care fac manarii.
4. verificare pana la adresa de IP.
5. gratis;

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Să aibă un configurator decent și să afișeze prețurile corecte, nu fără TVA și cu tot felul de steluțe care te bagă în ceață.

Răspuns utilizator avertizat
| autoside explică:

@elio la aceasta intrebare ma refer strict la partea site-ului ca functionalitate.

| autoside explică:

@Orlando bine punctat, in general site-urile cele mai bune sunt cele cu filtrele standard (importante) care functioneaza corect, insa astept ceva raspunsuri mai detaliate.

Multumesc