| gabiba a întrebat:

Ce dealeri Renault din Bucuresti fac buy-back? Care sunt conditiile si cam cat iti ofera pentru masina veche? (am un Clio de 4 ani)

Răspuns Câştigător
| Boby a răspuns:

Daca eram dealer la renault iti spuneam
Dai dublu click pe un browser Explorer, mozila, opera, etc la alegere, o sa-ti apara un motor de cautare pe numele lui de botez GOOGLE scrii... Ce dealeri Renault din Bucuresti fac buy-back? si dai enter ...hai ca nu e greu
Nu vreau sa fiu rautacios dar cred ca era mai simplu decat sa intrebi pe cineva

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima de casare pentru programul Rabla ar putea creşte dacă dealerii auto vor vinde, în total, sub 5.000 de unităţi în prima tranşă.

Mărcile Dacia, Renault-Nissan, Hyundai, Opel şi Chevrolet au primit în cadrul primei etape a programului de Înnoirea a Parcului Auto câte 1.731 de unităţi fiecare. Cei care vor opta pentru un automobil marca Dacia vor trebui să se înscrie la SC Automobile Dacia cu sediul în Argeş, în timp ce aceia care îşi vor schimba maşina veche cu un Renault sau Nissan se vor putea înscrie în Bucureşti la sediul SC Renault-Nissan România din strada Preciziei. În cazul mărcii Hyundai, doritorii au mai multe zone la dispoziţie pentru a se înscrie: Hyundai Auto România şi Hyundai Motor în Bucureşti, Autosib în Sibiu, Mecatronics în Alba-Iulia, Autotrade International pentru participanţii din Târgu-Mureş, Rol Car în Buzău, Casa Auto în Iaşi, Ţiriac Auto în Braşov, Memory Serv în Reşiţa şi RMB Inter Auto în Cluj-Napoca.

Cei care preferă marca Opel vor putea alege între trei dealeri din Bucureşti: German Top Trading, DI-BAS Auto sau Rădăcini Motors, sau alţi dealeri autorizaţi din ţară, adică: Auto World Park, Autohaus Huber, Victori Royal, Victori Global, Victoria Total, Auto AISS, Ecomax General Investments, Autoglobus 2000, Anvelo Center, Rucom, Expocar Trade, Erebus Tehnics International, Gold&Platin Danubius sau Euromotors.
sursa cotidianul.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masacru tu esti cam idiot...iti permiti sa faci pe interesantu si expui niste solutii demne de un om cu gura mare si materia cenusie pe cale de disparitie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cum merge piata acum, cred ca un maxim de 5000