| Radu_8119 a întrebat:

Ce este bucata asta de plastic? Am observat acum cateva minute ca este rupa. Masina este Golf 4, ar putea afecta cu ceva bunul mers al masinii? Poate fii reparata?
Aici sunt cateva poze, unde se poate vedea despre ce e vorba: http://imgur.com/a/hhHqT

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Este un "scut", nu mai stiu exact ce acopera, de afectat da si nu prea, adic acum nu, dar in timp e foarte posibil, aici ma refer daca ea ar acoperi ceva conducte, oricum mai bine pune-o la loc, vezi ce surub iti trebuie, eventual o saiba o piulita si prindeo cum trebuie inapoi.

1 răspuns: