| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de masina sa imi cumpar?
Masina din strainatate sau masina din tara?

7 răspunsuri:
| marcela290 a răspuns:

Din strainatate. Mai ieftina si mai buna

| marcela290 a răspuns:

Depinde de bugetul alocat... Iti poti lua orice masina. Dar iti recomand Golf 4, 5

| slalomprintrecretini a răspuns:

Iati din strainatate, sunt mai intretinute si sunt mai bune.
Opel, vw, mercedes, etc.

| subfocus a răspuns:

Cati bani ai?
daca ai pana in 2500 mai bine cauti una cu 1800 adusa recent cu numere rosii scoase ca sa o poti inmatricula direct tu.
daca ai mai mult e mai bine sa te duci in Germania si cauti acolo una pe care sa o iei direct de la proprietar. Asa ai garantia ca e real kilometrajul si nu e forjata de 124014901 de samsari...parerea mea

| maria2231 a răspuns:

Bună! Dacă vrei să te informezi despre prețuri și să achiziționezi o mașină chiar din țară îți recomand: https://anunturigratuite88.ro/categorie/anunturi-vanzari-auto