| anonim_4396 a întrebat:

Ce instructor auto privat imi recomandati pentru cateva ore de sofat? Precizez, sa fie din Bucuresti. Ma intereseaza masina si un tarif. Multumesc.

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pe Gabi de la scoala de soferi Andreea&Ciprian!

| ElizzaTPU a răspuns:

In Bucuresti am gasit pe Carol Marina cu o rata foarte buna de promovabilitate. Am scris mai multe aici : http://www.adrianstoian.ro/cum-sa-gasesti-un-instructor-auto-bun/. Sper sa-ti fie de folos!

| Bischitz1989 a răspuns:

Am facut eu scoala de soferi cu un instructor exccelent, pot spune ca atunci cand am inceput scoala cu el eram paralel cu condusul si la a 5-a sedinta deja faceam singur parcare laterala si garari.Este un instructor exccelent care pe langa faptul ca este expert esti si un bun pedagog. Uite aici numarul lui de telefon : 0736070995, acest instructor se numeste Dan si presteaza serviciile pentru cei din Bucuresti si Ilfov.Din cate stiu acum detine un peugeot 206