| colescanicolae a întrebat:

Ce kit distributie imi recomandati la o fabia diesel 75kw- 100cp din 2001-break, va multumesc!

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cum a zis colegul de mai sus sau poti lua un kit complet de genul:
https://www.epiesa.ro/......at-100453/

am pus acel link ca sa iti faci o parere asa de preturi, cele mai bune marci ramanand evident pentru curele Contitech si pompe de apa HEPU, hepu sunt nr. 1 in materie de pompe de apa aftermarket, asa cum e sachs pe ambreiaje

| sierra1 a răspuns:

Nu merge așa, aproximativ și pe recomandări. Dai datele EXACTE ce și se cer și vezi atunci ce oferte sunt (și sunt!)

https://www.epiesa.ro/? gclid=CjwKCAjw4pT1BRBUEiwAm5QuRzaLtv64dQNJ7x_8CvqAk28FIvBHnQv6th8zdCUP4pzgPnt0NP3UCBoCo1MQAvD_BwE

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Lumea in general baga contitech si nu sunt probleme, eu insa am descoperit mult mai serioase cel putin intinzatoarele la Dayco, si sunt mai ieftine. Am montat cateva si nu au fost probleme.

| Sofer a răspuns:

Kit de distribuție continental (contitech) și pompa de apa hepu.