| theROOcKsTArr a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa imi iau, un bmx sau un mtb (bicicleta de scheme)?

Răspuns Câştigător
| Floriin7 a răspuns:

Pentru scheme BMXhappy
dar pentru drum mai rau MTBlove struck

9 răspunsuri:
| Nokitochikushi a răspuns:

Dcă stai în oras sau daca ai rampe chestii borduri, bare, ar merge bmx dar mai tare decat bmx este o bicicleta de dirt sau trial

de excume aici. poţi face asta cu bmx? cu aia poti face ce faci cu bmx.;)

http://www.youtube.com/watch?v=UbJ1sseQVbY

| Gizăz a răspuns:

Mai bine „î-ți" iei un abecedar!

| TeO_3022 a răspuns:

Bmx

| κλάους a răspuns:

Pai Mountain Bike nu prea este de scheme (trikuri) mai bine ia-ti un BMX pentru ca este usor, mic, si poti sa il manevrezi repede (mai ales daca esti incepator).

| Phineas a răspuns:

Pai un BMX ar fi mai bine sa iti iei.

| angelo200 a răspuns:

Bmx ia-ti

| Sofer a răspuns:

Pentru plimbat pe strazi si pe drumuri mai rele un MTB e perfect.

| Necuu a răspuns:

Am eu un bmx ieftin, bun, cumparat in iulie 2011.Are cateva zgarieturi pe furca si cadru.Nu prea este folosit(maxim 2 luni). Pretul este de 400 lei.Este de incepatori, arata bine, daca te intereseaza astept raspuns sau ma gasesti la tell 0769566239 sau id cr. spec

| Ralluu_2773 a răspuns:

Bmxwinking