| theROOcKsTArr a întrebat:

Ce masina Audi mi-ati recomanda pentru 80% asfalt si 20% drum pietruit, cu gropi?

8 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Audi q3 sau mai mare q5! Uite va aparea q3! De asemenea, se presupune că motoarele disponibile în momentul lansării vor fi un TFSI de 2.0 litri cu 125 kW / 168 cp şi 155 kW / 208 cp, plus un TDI de 2.0 litri care dezvoltă 125 kW / 168 cp. Ele vor fi cuplate la o transmisie obişnuită, iar emisiile CO2 se vor situa între 158 g/km şi 184 g/km. Audi Q3 va fi lansat, probabil, la Salonul Auto de la Frankfurt, şi va intra la vânzare din septembrie sau la începutul lui octombrie.

| cossmy a răspuns:

A4 allroad quattrohappy

Răspuns utilizator avertizat
| ytalyanu a răspuns:

Logan

| An0N1M a răspuns:

A6 allroad

| sanders a răspuns:

Audi Q5 sau audi A6 allroad

| Sofer a răspuns:

Pentru genul asta de drum iti recomand un Audi A3 sau A4 allroad.

| GeluMarius95 a răspuns:

Audii Q5 negru, e betonwinking