| crismany a întrebat:

Ce masina credeti ca-mi place va incerc laughingstiu ca o intrebare cam stupida dar sa va testez daca ma cunoasteti sau nu big grin

Răspuns Câştigător
| xoxopink a răspuns:

Poi eu cred ca ti-ar placea un BMW X5...culoarea albastra... Fundaa?batting eyelashes

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trabantul.

| heddy10 a răspuns:

Un X6 negru? sau Gallardo alb cu dungi negre?

| Alyra a răspuns:

Luând-o logic, cred că îţi place o maşină rezistentă, cu 4 roţi, cu 3 pedale, cu volan învelit, cu fotolii pufoase, ieftină(dar să arate ca una scumpă) şi cu oglinzi retrovizoare.
P.S. Şi mie la fel.

| IonutDaniel21 a răspuns:

BMW M3 Cabriolet
Lancer Sedan Ralliart

| BeastMaster a răspuns:

De cusut?

| 3my098 a răspuns:

Dacia Sau Trabant laughingrolling on the floor

| Freshh a răspuns:

Hmm,cre'ca Bmw?big grin

| Piableu a răspuns:

Bugatti Veyron, cea mai puternica masina din lume?

http://www.google.ro/......tp?/search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e intrebare, sau ce?straight face

| crismany explică:

Ganditiva poate fii orice vas da variante dar ar fi prea usor laughing

| crismany explică:

Sorri pentru intrebarea tampeasca dar vreau sa ajut pe cineava cu ceva si nu gaseam acum alt subiect de intrebare daca era va intrebam altceva si o sa intreb ceva de jocuri

| deea_2048 a răspuns:

Bmw x6 alb...sau audi A6 allroad negru