| EuTeIubescBa a întrebat:

Credeti ca daca minti iti creste nasul? ( stiu cca e o intrebare stupida dar chiar vreau sa stiu. )

9 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Bine ca nu iti creste altceva.

| alexralu34 a răspuns:

Sigur ca da, da tu ce credai? cu cat minti mai mult cu atat nasu iti creste mai mare, mai mare pana o sa ajungi cu el asa de mare incat o sa atinga 100 de m, deci ai grija sa spui numai si numai adevarul ca daca nu, o sa arati ca pinochio si cred ca nu vrei asta, ma rog asta e un mit dintr-o poveste si cred ca nimeni nu ma crede da mie chiar mi s-a intamplat, serios acum arat,, ca o ciudata''

| Bezea a răspuns:

Normal ca iti creste! Tu nu ai auzit de Pinochio?

| Adryan657 a răspuns:

Povesti
nu are cum

| Sabryy a răspuns:

laughing Daa, vezi sa nu iti creasca nasul prea mult laughing

| tenshi261 a răspuns:

Nu nu-i adevarathee hee stai linistit...(apropo asta nu inseamna ca ai libertatea sa minti non-stop)

| xAllexutsa a răspuns:

Da,o sa ti.se faca ca a lu Pinocchio >:d< si ciocanitoarea v-a venii si ti`l v-a reface laughing, Bineinteles, ca nu iti creste =]]]

| Avatar001 a răspuns:

Nasul ii creste doar lu pinochio dar la oamini nu pentu ei e doar o simpla obisnuinta de a minti.

| nesuferit a răspuns:

Da, si iti cresc si flocii