| BlaBlaAnnie a întrebat:

Voi cum va excitati partenerul? Dar sa nu implice sexul. Stiu ca e o intrebare stupida, dar vreau sa incerc lucruri noi

10 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Pune-i mana pe penis prin pantaloni asa si maseaza-l putinhappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii fac de mancare si dau cu aspiratorul

| Azµre a răspuns:

Prin sărut, prin mângâieri, femeie este cel mai ușor de excitat, sărutândo pe gât, pe lobul urechii, aici depinde de persoană, fiecare are zona lui erogenă.

| h3r a răspuns:

Tu chiar vrei să intri în gura leului.

| Dariusuu a răspuns:

Musca-l/Musc-o de gat.

Chiar va fi excitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pun castraveti sau morcovi pe fundul de tocat, iau un cutit mare si ascutit si incep sa tai in reluare si ma uit in ochii lui.

| irrumator30 a răspuns:

Excitarea presupune atingerea unor zone erogene. De exemplu sarutul pe gat, pe spate, sarutarea lobului urechii, sa-i sugi un deget, discret si erotic, uitandu-te foarte patimas la el/ea; un masaj poate fi excitant de asemenea; sarutul poate sa excite.

| IREros a răspuns:

Eu ma excit usor daca ma saruta pe gatbig grin sau daca se joaca cu mainile pe picioarele mele, gen du-te vino de la genunchi in sus. Ori daca ma musca de lobul urechiilaughing sau daca se joaca cu sfarcurile melelaughing, fiecare are alte zone eterogene, incearca si tu, o sa iti dai seama daca se excitalaughing daca intelegi ce zic.

| Ycu a răspuns (pentru IREros):

Erogene ma, eterogene si omogene sunt la chimie laughing

| IREros a răspuns (pentru Ycu):

Pai si ce ma, cand te exciti nu are loc o reactie chimica?big grin incercam sa ma scot si eulaughing Merci ca m-ai corectat, ce e drept seamana intre ele cele 2 cuvinte.