| Alexutzu0002 a întrebat:

Ce masina e mai potrivita la pretul de 2600 EURO, Skoda Octavia, Opel Astra sau Honda CRV? Funda big grin

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu vreau sa stiu ce octavie si ce honda crv ai gasit la banii aia.

pentru 2600E cea mai potrivita ar fi o Corsa sau o Fiesta

| Braunion a răspuns:

Niciuna

Răspuns utilizator avertizat
| Maravilla a răspuns:

Niciuna. mai bine iti mai adaugi inca cateva sute de EURO la buget, undeva pe la 3000 - 3200 si iti iei un VW Golf 4, cea mai buna masina la consum, fiabilitate... nu degeaba e una din cele mai vandute masini din istorie...

| ArchWord a răspuns (pentru Maravilla):

Tata are asa ceva dar nu l-a cumparat cu 3000-3200 dar depinde ce e DIESEL or BENZINA... tata il are pe benzina sa stii ca e bunicel dar m-ai este o masina VW Golf 4 mai buna decat astea pe benzina. chiar daca e diesel ai bordu ca la un Ford. ma refer si la una mare si in plus ca fordul are piesele tuturor masinilor nu unice. deci in comparatie cu raspunsu tau sunt de acord.

Răspuns utilizator avertizat