| anonim_4396 a întrebat:

Ce masina imi pot lua'n 1500-2000 euro intretinuta?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

-Logan 1.4-1.6mpi inmatricular RO cu taxa neachitata, faci contract de comodat;
-Opel Astra G pe benzina, taxa nerecuperata
-Opel Vectra B, taxa nerecuperata
Astea le recomand la bugetul tau.
Pentru consum redus iti dau alte exemple, la cealalta intrebare.

4 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Masina nu-ti poti lua. O cazatura obosita si poluanta poate...

| Dintrebare a răspuns:

Volkswagen polo sau lupo din 2001 sunt 1800-2000 euro

| Sarcopt a răspuns:

Sfatul meu este sâ mai străngi cățiva bănuți. Caută pe OLX şi vezi ce maşini găseşti.

| BJK1903 a răspuns:

Salut,deci poti sa ei un Logan,VW Golf,Ford Focus(break sau berlin), VW Bora, Chevrolet Aveo-Spark, VW Passat, Renault