| PrințesaDeAur a întrebat:

Ce masini aveti, baieti?

12 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Volvo.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De spalat vase, de spalat rufe, de tuns, de barbierit, de tuns iarba. Toate, marca BMW!

| Simpatic a răspuns:

Pe a mea o mai prezint? e celebra Nissan godzilla

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un qashqai

| Sofer a răspuns:

Ford Mustang GT 5.0 v8. Toarce foarte frumos. Acum ma gandesc sa il dau la schimb cu Bmw i8.

| suntserios a răspuns (pentru Sofer):

Bre, sterge intrebarea aia cu golf4 căruia ii cad planetarele cand mai scrii de mustang

| PrințesaDeAur explică (pentru Sofer):

Intrebam de viata reala, nu de gta.

| Sofer a răspuns (pentru PrințesaDeAur):

Am un MTB.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pfoai ce te-am gasit.

| Osneros a răspuns:

O Beko, nu stiu ce model e.

| Alexandru250201 a răspuns:

Am permis, da nu am momentan masina mea, o conduc pe a tatalui, un Golf 4 si pe viitor vreau sa-mi iau Toyota Celica

| andiceasu95 a răspuns:

Am un bemveu din 75! Chiar daca mai cateodata rateuri vtm laughing