| Idkidk a întrebat:

Ce maşini aveţi? ( Personale sau de familie)

Răspuns Câştigător
| IAmTheLegendary a răspuns:

Am o masina de spala Artic de 5 ani. laughing

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Volvo V60 C4 personala

| AvalohAlyn a răspuns:

Prin GTA IV am un Mercedes Sprinter in garajlaughing)))) In rest nu am nicio masina autolaughing)

| Atotstiutorul a răspuns:

Detin mai multe masini, am un Pontiac Firebird Trans Am(masina aia din KITT) nu replica ci chiar originalul! toate modele de cadillac deville ORIGINALE 100%, un McLaren f1 din 2014 cumparat la o licitatie in Berlin, un lotus, un Ford shelby cobra white navy din 67 ORIGINAL 100% un ferrari 488 spyder astea imi plac cel mai mult din colectie, pentru personalul auxiliar(valet, bucatari, femei de serviciu etc) am cumparat o flota de masini dacia duster, eu personal merg cu RR Wraith custom made, nu o conduc eu m-as enerva la ce trafic e in Bucuresti, o conduce soferul meu dar e oky pentru deplasarile care le fac eu!

| Sellak a răspuns:

Un VW Lupo big grin

| RAY a răspuns:

Nici una

| Idkidk explică (pentru RAY):

Eu am doar de familie, şi personală, pe asta : http://laursulpolar.ro/wp-content/uploads/2015/12/masina-de-spalaty.jpg

| RAY a răspuns (pentru Idkidk):

Credeam ca vorbesti de autovechicule, si eu am masina de spalat

| Idkidk explică (pentru RAY):

Eu vorbeam de autovechicul, dar asta a fost o glumă. rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Idkidk):

Vezi ca a doua banare dureaza mai mult de o luna

| J0B0MAT a răspuns:

Maşină de familie.Și mai am maşină de spălat, de tocat şi de tuns părulhee hee

| R0R0 a răspuns:

De spalat haine si vase laughing

| Cameliapantiru a răspuns:

Masina mea personala este o Skoda Fabia, de culoare rosie.
Inainte am avut un Logan, de culoare gri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina de tuns iarba(Bosh), masina de tuns parul din cap(Philips) si masina de spalat rufe(Electrolux)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De familie.

| Idkidk explică (pentru anonim_4396):

Ce maşină?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Idkidk):

Peugeot

| Idkidk explică (pentru anonim_4396):

Tare, tata are x6.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Logan

| IAmTheLegendary a răspuns:

Pupati-as sufletelu' tau! Sarumana de fundiță

| Caddy14 a răspuns:

De familie un Logan 1.4 si a mea ii un Bmw e36 de 2.5

| Catwomen123456 a răspuns:

Masina da spalat Philips, masina de familie Passat