| Lester23 a întrebat:

Ce masini recomandati la buget redus? Sunt student si caut o masina pentru oras/naveta

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce inseamna buget redus?

| sierra1 a răspuns:

Loganul e sfânt in cazul tău

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

În liceu am avut un Mercedes W124 2.0d cu 4 trepte, foarte de casă. Băgam doar motorină.
Dar nu mai e de actualitate modelul; pentru oraș e bun un Polo pe benzină, generație 2000-2006.
Sau un Renault Clio sau Megane, tot pe benzină.
Dacă vrei ceva mai încăpător, caută Ford Focus 2 diesel, orice motorizare. E cel mai reușit hatchback, părerea mea.

| Freya1 a răspuns:

Golf 4, ford focus, Passa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De spălat

| 120bulevard a răspuns:

Golf 5 1.9 TDI, Jetta 1.9 TDI, Audi A4 B6/B7 1.9 TDI sau 2.0 daca a fost lucrata pompa de ulei(intreaba proprietarul), A3 8P 1.9 TDI.

Nu-ti lua Golf 4, e un butoi de masina care deja e depasit si urat.

| Razzvan5444006644 a răspuns:

Golf 4 sefule