| Gabitza00 a întrebat:

Ce masinia este mai buna ferrari sau masina sport? rasp urgent. fundita

Răspuns Câştigător
| Lɑяisɑ a răspuns:

Ferrari.
http://www.auto.ro/......49959.html

10 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai Ferarri e o masina sport asa ca nu inteleg intrebarea! Daca vrei sa stii care e mai buna depinde cum o gatesti pe fiecare!

| hummer24 a răspuns:

Dacia logan

| Gabonne1982 a răspuns:

Pai Ferrari insasi este o masina sport...

| opium a răspuns:

Esti foarte ignoranta!

| daryus2221 a răspuns:

Masina sport!

| Kl0d a răspuns:

Eu zic ca ferrari e mai buna big grin

| oanceasilviu a răspuns:

Ferari este o masina sport dar eu zici sa o alehi pe ea
e foarte tare:* sper ca ti-am fost de ajutor

| j01nT a răspuns:

Ce fel de itrebare e asta? ferrari este o masina sport, si are o gama variata.hmmm si daca vrei sa-ti cumeri, nu poti! hi hi hi.aaa stai poate ca tati e supper bogat. poate asa

| marinaandra00 a răspuns:

Sincer,daca as fi in locul tau mias lua ferrari\
dar e alegerea ta pana la urma;-)

| CaCA_2454 a răspuns:

Sunt mai multe. Cea mai rapida masina din lume este Bugatti Veyron. Altele mai sunt Viper, Ferrari, Mercedes SLR McLaren, Lamborghini, Aston Martin.