| Ana_2735 a întrebat:

Am vazut azi prin oras o masina care seamana cu Ferrari, e rosie si foarte joasa.Semnul ei era o stema in mijloc si doua aripi... daca stie cineva ce masina este dau funda la rasp bun si restul vot! happy:*

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

O descriere mai amanutita a logo-ului ar fi de mare folos. Eu m-am gandit la Mazda...
http://weeklyflash.com/images/Mazda-Rx-8-Red.jpg

| Ana_2735 explică (pentru regis):

Asta e!, mersii happy

10 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca era aceasta sigla http://www.248am.com/mark/kuwait/aston-martin-new-logo/ cu siguranta este Astron Martin dar este ceva mai scump la intretinere decat un Ferarri dar la pretul de achizitie ceva mai ieftin dar si asta depinde de model!

| The21Luk a răspuns:

S`ar putea sa fie corvettewinking

| yonutz1 a răspuns:

Doua aripi lungi? Aston Martin

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Krd K E Corvette Daca Seamana Cu Ferrari.
Chevrolet Corvette

| Predat0r a răspuns:

Aston martin sau corvette

| DontForgetMe a răspuns:

Dodge

| YuriBoyka a răspuns:

Poi Ferrari si Lamborghini sunt excluse ca nu au aripi la stema. Buggati nici atat...

| virus29 a răspuns:

Eu cred ca este Viper sigur