| Anomim2025 a întrebat:

Ce modele de masini mi-ati recomanda la mana a doua pana in 3500 de euro pentru familie? ( mana a doua ). Ma intereseaza si ca intretinerea masinii sa nu fie atat de costisitoare.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un Logan sau Solenta, sunt bune, fiabile, de familie, ieftine la reparat si cu banii astia, poti sa le cumepri relativ cu putini ani la bord.

| DannyR0 a răspuns:

In opinia mea masina cu costuri mici de intretinere, pentru familie, de maxim 3500€ este loganul, insa si opel astra-break, chevrolet kalos sau aveo pot fi obtiuni la fel de bune.

| Tudor_Andrei_2000_5tm6 a răspuns:

Eu ti as recomanda un volkswagen golf 4. Sunt masini fiabile iar eu am luat unul break cu 3000 de euro, inplus intretinerea nu este costisitoare.