| AkiraYume a întrebat:

Ce motociclete ar fi ok pentru categoria A2, iar pretul pentru cineva caruia ii bate vantul prin buzunare, mai degraba ceva second-hand, dar care sa ma tina, nu sa o dau pentru piese dupa cateva luni? Multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine dai bani pe un mizilic electric care te tine 64km cu bateria, il poti cara cu tine, nu e greu, nu cere ITP, nu motorina si e numai bun pentru oras

http://www.esmartcity.es/images/esmartcity/articles/content/scooter.jpg

mopedu te lasa in orice moment

| AkiraYume explică (pentru mgtow):

MOTOCICLETA nu e egala cu un moped si nici cu un mizilic, daca nu cunosti un model moto compatibil cu a2, nu mai scrie.

| mgtow a răspuns (pentru AkiraYume):

Dar eu zic ca risti sa pierzi bani de pomana, scuterul ala electric e mic de aia ii zic mizilic si destul de bun. La cat de "cinstita" e lumea cand vinde masini si mopede la mana 2ª nici nu mai zic. Iti iei un moped nou sau mai bine o bicicleta in conditii si nu ai probleme.

| AkiraYume explică (pentru mgtow):

Din nou, eu nu vreau un mizilic sau un moped sau o masina, daca vream asa ceva cautam mizilicuri, dar eu nu vreau asa ceva, eu caut un model de MOTOCICLETA care sa se incadreze in categoria A2