| Claudia_3811 a întrebat:

Ma ajutati va rog spunandu-mi unde pot gasi un site de piese motociclete nipru 650(dnepr) neaparat noi din magazin nu vreau second hand.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Http://www.motobikeshop.com.ro/ este un site foarte bun de piese de motociclete, dar nu cred ca vei gasi de Nipru fiindca sunt destul de vechi motocicletele, poate sa gasesti piese de Ural noi care se potrivesc 100% si la nipru, desii nici de Ural nu prea se mai gasesc. Mult noroc in cautari dar este foarte greu!