| xela2010 a întrebat:

Ce nume de canal de Youtube ar fi potrivit pentru un canal cu specific auto, de conducere, pentru permis, incepatori, reguli de circulatie etc 10x happy?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instructorul Auto, Cum să conduci, Driving Romania, Doctor de Mașină, Domnul Șofer, All about cars, Driving Tips

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

1. Cum sa sofam usor si bine
2. Soferia, o meserie usoara!
3. Reguli simple pentru soferii incepatori
4. ABC-ul incepatorului auto

| zilog a răspuns:

Impinge-ți-o, te târii la tros, tros, ruliu, grenada, silioarcă, gas, cotește, la deal, la vale, inainte, turmuzește, tormuz, snac, semn, bortă, borta, mămăliga, mămăligari, dă-i gas, micina, radar, amenă, acșident, actident, accident, bagașnic, bagajnic, MAȘILCĂ, mașilcă mititică, mașilcă mică,

https://www.youtube.com/watch?v=mXztnzHDgbg

ruliu inseamna volan
grenada inseamna bilele de la diferențiar
silioarca = motorina
gas= benzina

| badpanda a răspuns:

Cei care stiu tac, iar cei care habar n-au ii invata pe altii.