| Deliqueena a întrebat:

Buna!
Vreau sa imi fac un canal de Youtube, dar nu am idee de nume. Ajutati-ma va rog! Ma cheamă Delia si voi face gaming. Si daca aveti sfaturi pentru începători, sunt binevenite.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nici macar un nume nu esti capabila sa gasesti, cum vei putea gasi atunci subiecte, pe care sa le poti dezvolta?
Eu spun sa te ocupi de ceva ce stii bine, sau ai idee cu ce se mananca, fiind apta si confortabila sa scrii si sa concepi material, pe care sa-l publici.
Este jenanta cererea ta aici, aratand cat de slab pregatita poti fii.