| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre Ford Mustang ( 2003 )?

4 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Sa sti ca inca arata bine ca masina.Mi-ar placea una. Este totusi cam veche tinand cont ca anul fabricatie este 2003, dar tot ramane o masina buna happy

| Sofer a răspuns:

Este o masina frumoasa dar avand un motor de 4.6 benzina o sa te usuce la impozit si asigurare.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Tre sa mergi cu cisterna de benzina dupa tine.

| LTAA a răspuns:

Doar daca mergi saptamanal pe Nurburgring "cu cisterna dupa tine".
In rest, in oras, mare si inutila, poate are acceleratie mai buna, dar intri in prima florarie de pe colt.