| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Ford Mustang GT?
Eu in ador love struck

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Este o masina care mie imi place, are suspensia imbunatatita, arata exceptional e un model reusit, un singur lucru mu imi convine consumul de carburant.

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Era masina mea preferata de cand eram copil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi place. o suspensie spoprt dar destul de confortabila. pacat ca consuma cam mult. pretul este bun la cat de rapida e(stiu ca exista masini si mai rapide)

| all3xandru93 a răspuns:

Http://new-games2011.blogspot.com daca poti sa ma ajuti si pe mine cu niste click`uri pe reclamele alea 3 din stanga mersi mult;) trebuie sa fac niste vizualizari