| CatalinDNK a întrebat:

Ce parere aveti de masinile Saab 9-3 (2008)? As dori sa achizitionez una. Se merita? Plusuri si minusuri.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, cred ca are legatura cu scania si face treaba buna

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu mi as cumpara o marca auto care a dat faliment de 5-6 ani

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am un 93 in grija, dar modelul de prin 2005.
E masina misto, trage bine (1.9 CDTI 150cp), dar are o cutie automata mediocra, iar habitaclul e organizat ca intr-o compacta.
Saab-urile sunt construite pe platforma Opelului Vectra, iar eu, personal, recomand mai bine Opelul: e limuzina, cu piesele foarte ieftine.
Alt minus al 93-ului despre care vorbesc, este bordul. E uratel, si stau mult sa caut butoanele. Sunt amestecate toate, si mult prea multe. Cauti comanda climei sau butonul de avarii, printre posturile de radio...