| alexpirvu92 a întrebat:

Am hotarat sa imi achizitionez un nou telefon. M-am gandit ca Samsung Ativ S ar fi cea mai buna varianta, tinand cont si de suma pe care as fi dispus sa o cheltui. Intrebarea mea este strict pentru detinatori, ce parere aveti despre acest model, plusuri, minusuri... merita? M-am gandit si la Samsung Galaxy s3 mini dar, cel putin pe hartie. ATIV S pare mult mai bun.

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Care din ele? Ca sunt 2, Samsung Ativ S I8750 si Samsung ATIV S Neo.
I8750 are un coleg de serviciu si e foarte multumit de el, e ceva mai bun decat neo, la procesor mai ales, frecventa e putin mai mare si e din seria snapdragon.

| alexpirvu92 explică (pentru antimulte):

Intr-adevar... la i8750 ma refeream. totusi e curios, ca pretul a scazut atat de mult, doar 210 euro, fata de peste 400 la lansare, acum un an... asta m-a facut sa ma gandesc la posibile defecte, erori.