| Roty a întrebat:

Ce parere aveti de Romania?

16 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Mie imi place!

| fitter a răspuns:

Romania-Tara tuturor posibilitatilor!big grin

| Ghost a răspuns:

Prima impresie TIGANII

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tara de ****. america e cea mai misto

| lplostonyou a răspuns:

Romania este o tara frumoasa dar e pacat ca e locuita happy

Răspuns utilizator avertizat
| Scherimuvi a răspuns:

Din partea mea Romania este cea mai tare tara imi place la nebunia chiar daca uni o judeca eu o ador uneori se mai intampla si lucruri trasinite prin ea de aceea imi place atat de mult aceasta tara pentru ca este o nebunie happy

| Tsunade99 a răspuns:

Pai Romania este o tara frumoasa, buna, dar politicienii astia sunt inversul. Ei nu stiu sa aiba grija de tara.

| BubblesDoubleS a răspuns:

O tara destul de frumoasa, cu obietive turistice diversificate insa nu bine puse la punct.
Intrebarea mea ar fi : Ce parare aveti despre oamenii din Romania? Because ei sunt cei care distrug cei frumos.

| 1n3x a răspuns:

Romania e... Romania. Romania e cunoscuta in toata lumea ca fiind o tara de rromi (gipsy). Chiar si cei de la Top Gear au spus asta intr-un episod.

| adyy95 a răspuns:

Romania este o tara speciala cu multe lucruri unice insa gandirea unora mai ales a batranilor comunistilaughing ne trage in jos ei ne mananca banii pensionarii fosti veternai de razboi cu pensii astronomice papa bine din slariile noastre si ale parintilor nostri! In strainatate suntem numiti rromi din cauza cocalarilor care merg acolo sa fure si sa cerseasca si nu muncesc nimic si mai iua si aici bani dp purandei facuti la norma statul e prost ca le baga atatia bani in c**r la toate jegurile societatii pe cand ei nu ne aduc niciun venit sau vreun serviciu dimpotriva ne aduc doar rusine peste granita!
Pe cand ce priveste politicienii intr-adevar este un amalgam de nepostime in politica dar ganditi-va ca in anii de inflorire ai economiei asta venind prin 2008 atunci ce bani avea romanai ce sa ales?
nu sa ales nimic ototi politicienii siua umplut buzunarele au dat pensii nesimtite de boala si pe cand persoana aaia era bine mersi la lucrulaua si salariu si pensie!
sper ca va palcut comentariul meu! o funda daca se poate!big grin

| Raulinio a răspuns:

Cea mai tare tara din lume!

| Predat0r a răspuns:

Imi place 70% restul de 30% nu-mi place pentru ca e condusa de oameni incapabili

| ToMiZza a răspuns:

Hai sa-ti zic un banc pe tema asta :
Se spune ca atunci cand a facut lumea, Dumnezeua rasturnat sacul cu minuni in locul unde este acum Romania. Uimit si putin socat de bunavointa excesiva a stapanului sau, un inger l-a intrebat :
-Ce faci, Preasfintite, le-ai dat prea multe!
La care Dumnezeu i-a raspuns :
- Stai sa vezi ce contucatori le dau...

Asta este parerea mea despre Romania, numai ca mai adugam multa nesimtire si din partea romanilor sad

| andramaria73 a răspuns:

O tara foarte frumoasa, condusa de niste oameni incapabilli.
big grin

| MeOMGirlOSTangelEAH a răspuns:

Romania, o tara in care imposibilul devine posibil.Cate o nebunie la fiecare colt de strada. Oameni care isi doresc incredibilul.Dar, uni nu pretuiesc locul unde de zeci de ani traiesc.Nu il admira cum ar trebui.De fiecare data cand merg pe strada, aud oameni care nu merita sa stea intr-un loc asa de placut fiind ca il nenorocesc. Parerea mea este ca nu meritam sa locuim aici. happy