| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Netflix in Romania?

5 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Are seriale bune din cate am auzit. House of cards, Narcos pe care le-am urmarit cu placere fiind foarte bune. Nu stiu daca are si filme pentru ca nu-l am in optiunea mea de cablu dar cu siguranta va intrece hbo-ul sau cinemaxul

| Clorox a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Are!

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Clorox):

Da are. Netflix are seriale bune. Nu Netflix sunt seriale bune. Ai inteles ideea therecklessside

| Clorox a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Nu inteleg la ce te referi, am zis ca Netflix are filme!

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Clorox):

Ma gandeam ca ai dat un raspuns ironic la comentariul meu. Mersi ca ai lamurit problema