| Simon_7286 a întrebat:

Ce parere aveti despre vodafone romania?

Răspuns Câştigător
| hashe86 a răspuns:

Cei mai slabi din domeniul in care activeaza!

20 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Folosesc Vodafone de mult timp (connex-ul de mai demult)... Parere... nu a fost avantajos pentru clientii connex preluarea de vodafone... Tarifele au crescut... ofertele erau mai proaste... Noroc cu cosmote-ul ca au aparut pe piata cu niste oferte foarte bune si i-au obligat si pe ceilalti sa faca oferte intrucat pierdeau teren... Raman totusi la vodafone pentru ca a fost primul... si nu am avut probleme... Cand am avut nevoie sa dau un telefon, l-am putut da... Si nu-mi place sa am 3 retele si nu stiu cate telefoane... E suficient 1.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu e rau

| adi a răspuns:

Cea mai tare reteabig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt din 1998 cu ei si nu am regretat nici un moment.Am si abonament ''cosmote'' am minute multe, vad ca semnalul e destul de bun, in schimb de paste am fost la Parau judetul Brasov fiul meu cu abonament Orange nu a avut semnal.

| MisterKat a răspuns:

Sunt cei mai nesimtiti, aroganti la Vodafone. Mama a avut contract cu ei si sunt "incredibili". Facturile la ei intodeauna sunt imense, indiferent de cat vorbesti. Cei mai faini pana acum sunt cei de la Cosmote. Ei o sa devina lideri pe piata de telefonie mobila in Romania. Au tarife avantajoase, telefoane faine la preturi super mici.

| Silvia a răspuns:

Imi plac mult reclamele lor laughing

| Simon_7286 explică:

Vad ca sunt impartite opiniile.Eu sunt abonat de cand era conex, mobifone, adica de vreo 10 ani.De cand a devnit vodafone scade nivelul si caltaea serviciilor pe zi ce trece. Daca suni la *222 sa spui ca n-ai semnal corespunzator iti raspunde un operator ce te sfatuieste sa schimbi telefonul fie 3G cu 2G. La inceput aveam puncte de loialitate pentu factura foarte multe:pentru fiecare mesaj sau apel primite la CV.primeai un punct, iar la o factura de ~5$ aveam lunar in jur de 100 puncte de loialitate.Acum la 12 euro am primit 30 puncte.Trecerea de la dolar la euro s-a facut fara ca abontii sa fie anuntati in scris, la primirea facturii ci prin sms, dupa ce s-a facut trecerea.In Oltenita scade semnalul si aria de acoperire pe zi ce trece.In 10 ani am facut multe reclamatii la ei dar am primit un singur raspuns.Acest abonament va fi ultimul cu ei avand pana pe 4 oct contract cu ei.Devin tot mai obraznici si hoti pe zi ce trece

| Simon_7286 explică:

Vad ca sunt impartite opiniile.Eu sunt abonat de cand era conex,mobifone,adica de vreo 10 ani.De cand a devnit vodafone scade nivelul si caltaea serviciilor pe zi ce trece.Daca suni la *222 sa spui ca n-ai semnal corespunzator iti raspunde un operator ce te sfatuieste sa schimbi telefonul fie 3G cu 2G .La inceput aveam puncte de loialitate pentu factura foarte multe:pentru fiecare mesaj sau apel primite la CV.primeai un punct,iar la o factura de ~5$ aveam lunar in jur de 100 puncte de loialitate.Acum la 12 euro am primit 30 puncte.Trecerea de la dolar la euro s-a facut fara ca abontii sa fie anuntati in scris,la primirea facturii ci prin sms,dupa ce s-a facut trecerea.In Oltenita scade semnalul si aria de acoperire pe zi ce trece.In 10 ani am facut multe reclamatii la ei dar am primit un singur raspuns.Acest abonament va fi ultimul cu ei avand pana pe 4 oct contract cu ei.Devin tot mai obraznici si hoti pe zi ce trece

| Simon_7286 explică:

A propos: la cartela se dadea bonus 1 euro la 100 apeluri primite, apoi la 150.Acum se dau la 60 minute din alte retele, iar minutele punctele(minutele)acumulate pana la data sschimbarii s-au pierdut. E valabil din20 06 2009 dar eu am aflat abia astazi cand am verificat bonusul. N-am pimit nici o avertizare sau altceva.am pierdut 140 puncte, adica daca mai primeam 10 aveam bonusul.

| Simon_7286 explică:

La cutremuruldin primavara singura retea in care am putut comunica a fost romtelecom, dar pacat ca pe fix.si internetul lor clicnet a mers

| Simon_7286 explică:

Clicnet si romtelecom sunt singurele retele, pacat ca fixe, care au functionat la cutremurul din primavara.restul vax

| Simon_7286 explică:

Eu m-am decis voi folosi telefonia fixa.

| Simon_7286 explică:

Excrementala

| lifeForJesus a răspuns:

Treci pe Cosmote cu tot cu numar... big grin

| ghinionist a răspuns:

Prefer Orange de vreo 9 ani!

| Irina a răspuns:

Nu sunt musai cei mai buni dar decat la Orange, unde nici macar nu ai cui sa faci o plangere. din cand in cand iti mai incarca factura aiurea, angajatii de la shop-uri lasa de dorit iar daca vreodata ai noroc poate iti raspunde cineva la relatii cu clientii.

| inna a răspuns:

Dinre toare retele vodafone mi se pare cea mai buna... le-am incercat pe toate, dar tot la vodafone ma ramas tongue.

Acuma cu cosmoteul toata lumea, dar e varza semnalul.degeaba ai 2000 de minute daca trebuie sa te urci pe cel mai inalt scaun din casa ca sa te faci auzit rolling on the floor)

| JackieSue a răspuns:

The best network ever![tongue]

| LCD a răspuns:

Mai bine orange sincer happy
are oferte mai bune si mai avantajoase big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt de 10 ani în această rețea și nu renunț la ea.
Pa, pa.