| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti despre psihiatrii din Romania?

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Sunt truli... multi facuti la facultati private si slabi pe meserie.

| whatevernvm a răspuns:

Cei pe care ii cunosc sunt oameni foarte buni în ceea ce fac, chiar profesioniști,
dar ca și persoane cel puțin câțiva au în comun faptul ca sunt oameni destul de reci și puțin sadici

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Spre rusinea mea, nu am discutat niciodata cu unul sad

| minrest a răspuns:

In privinta afectiunilor psihogene, cred ca sunt mult in urma confratilor lor din Vest, in special in privinta tulburarilor de personalitate; in privinta bolilor cu alte cauze, de exemplu cauze neurologice, abuz de substatnte sau degenerescenta, cred ca sunt buni. Vezi, sunt mult mai simple cazurile astea.

| Ineys a răspuns:

Nu am fost la unul pana acum... si sper sa nu fie nevoie sa ajung ( curand ).

| IIIshaneIII a răspuns:

Sunt oameni, nu cred ca musca si nici nu cred ca te leaga de un scaun cu fire la 380v ca in filmele horor. ..cred..sau...poate...
Ne spui si noua dupa, chers!