| Alexandru_Sergiu_1990 a întrebat:

Ce parere aveti de Volkswagen Crafter model 2008?

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Daca iti place asa ceva si vrei sa cumperi e clar ca ai ceva in spate, ma refer vrei sa faci ceva cu aceasta masina, este o masina de transport si dupa cate stiu si eu este o masina super buna, uite aici mai multe http://vwforum.auto-bild.ro/topic/83121-volkswagen-crafter/. Succes si ai grija la drum!

4 răspunsuri:
| Eduard200028 a răspuns:

Nu este cine știe ce. iti recomand vw passat 2002-2006 sau un golf 5. Funda?

| Alexandru_Sergiu_1990 explică (pentru Eduard200028):

Ma refer pentru marfa...

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru Eduard200028):

Altul care se baga in seama si habar nu are ce vorbeste.Crafter nu are nicio treaba cu Golf si passat 2002-2006 numai masina buna nu e.Mai ales B6.