| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de volkswagen golf 3 motorina 1.9 in 91 cp? Cum vi se pare : Consum, viteza, stabilitate etc

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Mi se pare o masina decenta, consum, viteza, stabilitate! Consum e ok poti face consumuri frumoase cu ea, viteza stai calm ca nu o sa merge cu peste 200 km/h stai bine si la capitolu viteza acei 91 de cai isi fac treba decent. E o masina usor de intretinut, costuri mici, taxe mici! O masina buna.

| Anonim0100 a răspuns (pentru Anonim0100):

Mearga * greseala mea!

| anonim_4396 explică (pentru Anonim0100):

Nu'i nimic happy
mersi de raspuns

| Anonim0100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricand!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Florian20405 a răspuns:

De bagat bani nu ai ce baga multi in ea, poate doar niste bucse si capete de bara filtre stii tu! Depinde cine a detinut-o din 91. E o masina buna merge bine se tine tare-n gura consumu e destul de ok.Am mers cu 1.6 75 de cai 195 mai ducea ceva da nu mult!
PS:merita sa-ti detii o masina volkswagen!

| marcous a răspuns:

Daca se mai tine pe sosea, este ok. Dar va trebui sa bagi bani multi in ea.