| Benjamin192 a întrebat:

Ce părere aveți despre Bmw seria 5 (F10) ce puteți sa-mi spuneți despre el? Găsesc F10 pana in 15.000? Vreau cât mai multe detalii!

Răspuns Câştigător
| Începătorul988 a răspuns:

Salut, da gasesti un seria 5 F10 pana in banii aia.
Dar eu unul nu iti recomand acest model pentru Romania. Intretinerea este foarte scumpa, si daca a picat ceva, iti iei adio. Mai bine iei ceva la 10/12, 000€ si ai banii daca iti pica o turbina, sau un injector!

2 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

La 15000 gasesti modele "goale", fara prea multe optiuni.

| SquidFTW a răspuns:

Daca vrei masina doar pentru aspectul ei, e frumoasa, cred ca gasesti un diesel si in 15k, dar daca vrei masina pentru putere atunci iti recomand un e60 eventual daca gasesti sa fie si m se incadreaza in pret destul de lejer