| LnT a întrebat:

Buna!
Voi ce parere aveti despre Samsung galaxy S2?
Puteti sa imi spuneti mai multe detalii despre el?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CoSmInEl500 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-3621.php
Poti sa te uiti aici si sa vezi toate detaliile despre el... Dar daca vrei sa iti cumperi iti recomand Samsung Galaxy Nexus. Are camera de 5MP spre deosebire de S2 care o are de 8MP dar are rezolutia ecranului mult superioara.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Este cel mai bun telefon de pe toata piata mondiala (Il intrece Samsung Galaxy Note, dar cu foarte putin). Ecran super amoled plus, de 4. 3, sistem operativ android gingerbread, camera 8 mp cu flash, procesor de 1. 2ghz. Deci, tot ce iti poti dorii de la un telefon, si in plus, e aproape asa de bun cat multe calculatoaretongue

| speeder a răspuns:

E cel mai bun telefon de pe piata....no comment.