| OneTap a întrebat:

Ce parere aveti despre Chevrolet Camaro? Se merita sa il cumperi? Ce viteaza poate prinde? Ma refer la modele 2012-2014 nu astea mai noi

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Merită doar dacă dorești să ieși în evidență și nu dispui de bani pentru altceva. Căci, deprecierea este foarte mare, fiind un model importat indirect, nu direct de firmă, mai ales în anii menționați. Problema este că au motoare cu o capacitate cilindrică mare, cu putere modestă, dar cuplu mare. Există modele sport europene, turbo, cu o capacitate cilindrică la jumătate și aceeași putere sau mai mare!
Deci, pentru exotism, o poți alege!
Dar, practic, alege alt model!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa merite sa îl cumperi. Nu poți sa pui un sac de varza în ea sa pui toamna la murat...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu merita. Mi-a zis un nene sa nu cumpar masini, daca nu au 4 usi.
Mai bine bagi un mod cu Logan, cu fisierul de handling modat, sa fuga 400km/h. Eu asa faceam, dar nu mai retin in ce joc, ca intre timp mi-a crescut par la puta.

| lpavel a răspuns:

Specifica in ce joc...

| DeathIncarnate a răspuns:

Loganu-i baza, tati.
Nu mai visa la Camaro.

Răspuns utilizator avertizat
| OneTap explică:

Nu e vorba de nici un joc.