| TheStig a întrebat:

Ce parere aveti despre cluburile de motociclisti? Cand zic club ma gandesc la un club adevarat nu cluburi mici si fara nici o activitate.Cunosc cluburi mari de motociclisti si cunosc si membrii.

Răspuns Câştigător
| Solanges a răspuns:

Daca am inteles bine intrebarea tu referi la MC nu la RC. Si daca e vorba de MC parerea mea este extrem de proasta. Au un soi de organizare gen baietii de cartier combinata cu o secta.

1 răspuns:
| TheStig explică:

Da eu ma refeream la MC. ii destul de adevarat ce spui tu cu organizarea. Dar eu cred ca genu de baieti de cartier il pentru ca sa isi apere numele si sa nu se ia nimeni de ei.Ca orice club trebuie sa se faca cunoscuti.