| Monyyyyy a întrebat:

Hei credeti ca fețele care nu merg în club sunt proaste sau mai știu eu cum? Ce părere aveți despre cluburile astea? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu are nici o legatura nivelul de inteligenta cu ca mergi la club.

Am fost dar nu mi-a placut ca era muzica house si era zgomot.
Dar nu am nimic impotriva acestor lucrurii

| Drimmero a răspuns:

Nu,nici intr-un caz nu se compara mersul la club cu gradul de inteligenta al fetei. In cluburi se duce lumea pentru a se distra, dar dupa ce ati vazut ce s-a intamplat in Colectiv, nimanui nu-i mai arde de cluburi. Te poti distra si altfel decat intr-un club, parerea mea!

| T0T a răspuns:

Nu ai cum să asociezi asta cu prostia iar dacă o faci asta cam te face pe tine prost.

| RainmakerX a răspuns:

Sunt baiat si nu am mers in viata mea intr-un club. Asta ma face prost?

Fiecare cu preferintele lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu poți să afirmi că o persoană e proastă sau nu prin simplul fapt că nu merge în club. nu îmi plac.

| Monyyyyy explică:

Fetele