| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Am o intrebare doar pentru fete...ce parere aveti de motociclisti?

6 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nici o pare, mie imi plac doar motocicletele

| Felys a răspuns:

Donatori de organe

| Justme1997 a răspuns:

Sunt cool, să poarte cască

| Anon31241212 a răspuns:

Sunt oameni ok. Fiecare cu pasiunile sale. Multa lume ii judeca cred ca fiindca se tem de ei. Sunt prejudecati cum ca ar fi oameni rai. Eu nu ma ghidez dupa preconceptii. Am cunoscut motociclisti super ok. Imi place stilul lor vestimentar. Sunt chiar de treaba. Si mi se pare super ok ca au un fel asa mai unic de a se exprima.
Uneori nu s de acord ca (,) cam exagereaza cu viteza (unii nu toti) si isi pun viata in pericol.

| AnaQ a răspuns:

Motociclismul este o pasiune, iar motocicliștii sunt doar niste oameni care iubesc aceast hobby. Prietenul meu este motociclist, a fost pasionat de mic copil de acest sport, cine spune că sunt niște bătăuși sau mai știu eu ce, se înșeală amarnic. Fiecare cu părerile lor. Sunt motocicliști doctori, cu facultate bineînțeles, sau alte meserii nu are nici o legătură omenia cu pasiunile.
Mai pe scurt apreciez foarte mult acest sport al vitezei, pentru că acei oameni își riscă practic viața pentru o plăcere care s-ar putea lăsa cu capete rupte, oase zdrobite etc. Până la urmă se merită atâta timp cât faci ce îți place și te face fericit.

| Thegurl a răspuns:

Sincera sa fiu, motociclistii mi se par niste batausi.Nu mi se pare nimic "cool" la ei