| oliver427 a întrebat:

Ce parere aveti despre ford mondeo model 2001-2002 diesel? este mult la o asemenea masina 200 de mii de km?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Dupa parerea mea ''Ford Mondeo'' este o masina buna, cu o silueta superba si un interior foarte placut, la 200 de mii de km, daca sunt reali inregistrati pe bord nu e mult mai ales ca e diesel. Daca doriti sa o cumparati, mergeti la un service cu profil ''ford'' care va verifica starea tehnica a autoturismului.

| Vizitiul a răspuns:

Nu prea, oricum depinde de calitatea drumurilor pe care a circulat! Motorul o mai duce mult si bine, dar e vorba de directie, care este afectata sau nu, depinde pe ce fel de drumuri a circulat. Un VPF ar fi indicat, pentru o mai mare siguranta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te inscri pe club ford si te ajutam acolo. Iti putem spune pas cu pas ce sa verifici cum si unde, in functie de localitatea ta.

... un posesor de forduri!