| pathfinder a întrebat:

Ce parere aveti despre un Ford Mondeo anii 2001-2003, diesel?
Dar 2003-2007, facelift-ul? Bugetul meu este de 4000 de euro si nu stiu daca ma incadrez la facelift.

Răspuns Câştigător
| catalin055 a răspuns:

Ba da te incadrezi la un facelift 2005 km asa parerea mea daca vrei masina ia-ti mai nou nu mondeo din 2000-2003 ramai la facelift bafta happy

1 răspuns:
| ovidiu8msn a răspuns:

Gasesti masini avariate in Germania la preturi mult mai bune. De multe ori avarile sunt superficiale. Eu tot dau tarcoale pe la fordul acesta. Insa nu stiu daca va mai fi de vanzara pana la anul. http://suchen.mobile.de/......86413.html