| emoboy a întrebat:

Ce parere aveti despre modelele din clasa A si B de la Mercedes? Am observat o diferenta semnificativa de pret intre acestea.Ma intereseaza motoarele de 1. 7diesel daca sunt reusite. Funda

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Imi place mai mult B class-ul. E mai maricel si e reusit ca design. Toate motoarele de la Mercedes sunt o afacere buna. Cel 1.7 e mai mult decat decent. happy

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Clasa A.

| hackeru2 a răspuns:

Eu ti-as recomanda clasa A sunt mai ieftine iar motoru de 1.7 diesel ii foarte ok pentru o asemena masina si are un consum mai mic decat pe cls B

| ancutzika16 a răspuns:

Da sunt reusite logic