| HerrAdrian a întrebat:

Salutare, ce părere aveți despre motoarele 2.0 TDI? Nu mă interesează codul.

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Decat un 1.9 TDI, mai bine 2.0
Probleme au ambele, masina nu-i nici una. Dar macar 2.0 are putere mare.
Oricum, in comparatie cu masinile, TDI a ajuns fix pe nicaieri.

| OldSoul a răspuns:

Sunt bune cat nu sunt de la grupul VAG.
E clar ca nu sunt cele mai fiabile, dar cum ziceau unii "trebuie doar sa nu le bagi in seama toate problemele(aici se referea mai mult la sunete, si la unele "suturi", ca de unele nu vei scapa niciodata".